Aktuality Zobrazit více aktualit Přihlásit k odběru

18.03. 2022 MŠ - Cesta za pokladem Tak konečně k nám dorazilo předjaří a můžeme v přírodě, která je kolem Holan strašně hezká, trávit více času. Paní učitelky pro nás vymyslely dobrodružnou cestu za pokladem. Všichni jsme se moc těšili a říkali si, co nás na této cestě potká.
17.05. 2022 Uklízíme Holany Jelikož nám není lhostejné, jak člověk ničí přírodu, rozhodli jsme se, že si uděláme úklid naší krásné obce. Paní starostka nám dodala pytle na odpadky a rukavice. My jsme si vzali naše oblíbené nářadí hrábě a lopaty a vyrazili jsme celá škola včetně školky na úklid.
17.05. 2022 Uklízíme školní zahradu Dnešního dne jsme se rozhodli, že pomůžeme vylepšit školní zahradu našim mladším kamarádům ze školky. Chtěli jsme to samozřejmě udělat zadarmo, protože práce šlechtí, ale když oni nám nabídli za dobře odvedenou práci pečené buřty. No, neberte to. Dostali jsme hrábě a lopaty.

Základní škola a Mateřská škola v Holanech

Vážení rodiče a přátelé naší školy,
vítáme vás na novém webu našeho školského zařízení.
Doufáme, že tento počin zefektivní komunikaci mezi námi a zprostředkuje veškeré informace týkající se provozu. Průběžně vás také budeme informovat o akcích, které se uskuteční v rámci školy.

V současné době je základní škola vedena jako dvoutřídní. V jedné třídě se vyučuje 1. a 2. ročník a ve druhé třídě 3., 4. a 5. ročník.
Zapojení do Projektu Evropské unie Ovoce do škol a Školní mléko stále trvá. Žijeme a vzděláváme se v nádherné krajině obklopené rybníky, proto doufáme, že navážeme na tradici plavecké výuky, aby každý žák uměl plavat.

V mateřské škole máme zapsáno přes dvacet dětí, které jsou rozděleny do dvou tříd. Jedna z nich jsou předškoláci, kteří se připravují na přechod do první třídy.