Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Uklízíme školní zahradu

Uklízíme školní zahraduDatum konání:
10.5.2022

Dnešního dne jsme se rozhodli, že pomůžeme vylepšit školní zahradu našim mladším kamarádům ze školky. Chtěli jsme to samozřejmě udělat zadarmo, protože práce šlechtí, ale když oni nám nabídli za dobře odvedenou práci pečené buřty. No, neberte to. Dostali jsme hrábě a lopaty. Nejdříve jsme uklidili zahradu od pokácených stromů a jejich větví, přesypali hromadu písku na staré pískoviště a srovnali svah od zaschlé trávy, která vytvářela kopečky. Na začátku bylo elánu dost, ale jak ubývaly síly, musel na nás pan ředitel trochu "houknout", ať přidáme, že s námi tady nebude do večera. A to pořád říká, jak se mu v Holanech líbí. :-) Děti ze školky ihned využily možnosti pískoviště a my paním učitelkám pomohli s opékáním buřtů. Na oheň nám dával pozor Lukáš M., budoucí hasič. Byl trochu důležitý. :-). Nakonec jsme se všichni nadlábli a bylo krásně vidět, jak zahrada prokoukla. 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů